Ciekawostka

Znajdź swój balans – darmowe zajęcia z jogi, pilatesu oraz zajęcia relaksacyjne w Galerii Młociny

Lipiec na Bielanach z całą pewnością zachwyci niejednego miłośnika aktywności fizycznych. Galeria Młociny przygotowała szereg atrakcji, w ramach których w każdy wtorek, środę oraz czwartek na tarasie odbywać się będą darmowe zajęcia sportowe. Wśród nich joga – także dla najmłodszych, pilates oraz zajęcia rolowania z elementami relaksacji.

Lato na Młocinach to całe mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą zarówno o starszych, jak i ich najmłodszych pociechach. Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego też lipiec na tarasie bielańskiej galerii będzie naprawdę sportowym miesiącem! We wtorki o godzinie 18:30 odbywać się będą zajęcia z pilatesu, czyli systemu ćwiczeń, który ma zbawienny wpływ na rozciągnięcie mięśni, wzmocnienie kręgosłupa, a także poprawę postawy ciała. W każdą środę o godzinie 19:00 Galeria Młociny zaprasza wszystkich mniej i bardziej zaawansowanych dorosłych na jogę. Dzień zakończymy zajęciami rolowania z elementami relaksacji, które rozpoczynają się o 20.30. Rolowanie to wspaniały sposób na regenerację ciała, zwiększenie jego gibkości i mobilności, a także na poprawę pracy układu limfatycznego. To ostatnie docenią szczególnie Panie, które walczą z cellulitem bądź próbują zrzucić zbędne kilogramy. Aktywność będzie prowadzona przez doświadczoną instruktorkę, która do programu zajęć wprowadzi również techniki relaksacyjne i ćwiczenia oddechowe. Co więcej, będzie także świetnym uzupełnieniem do zajęć z jogi, lub pilatesu. Zajęcia odbywają się w ramach współpracy ze studiem Fizjo4life, które zapewnia sprzęt do ćwiczeń marki Blackroll. Następnego dnia przyjdzie czas na najmłodszych. W czwartki o godzinie 11:00 dzieciaki pod okiem instruktora będą mogły postawić swoje pierwsze kroki w tej niezwykłej formie aktywności, a także odrobinę się odprężyć. Nie od dziś wiadomo, że joga to nie tylko prawdziwy relaks dla ciała, ale także umysłu. Zajęcia są prowadzone w formie zabawy, z muzyką i elementami edukacyjnymi.

Wszystkie zajęcia na dachu Galerii Młociny będą realizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, a w trosce o bezpieczeństwo uczestników ilość miejsc będzie ograniczona. Zapisów można dokonać poprzez portal Evenea. Wszystkie maty niezbędne do ćwiczeń będą regularnie dezynfekowane, ale w celu zachowania najwyższych środków ostrożności organizator zachęca, by uczestnicy zabierali ze sobą własne narzędzia.

Zajęcia z pilatesu: każdy wtorek o 18:30
Terminy zajęć PILATES NA TARASIE
07.07
14.07
21.07
28.07
link do wydarzenia TUTAJ [klik]

Zajęcia z jogi: każda środa o 19:00
Terminy zajęć JOGA NA TARASIE
8.07
15.07
22.07
29.07
link do wydarzenia TUTAJ [klik]

Zajęcia relaksacyjne: w każdą środę o 20:30
Terminy zajęć ROLOWANIE z elementami relaksacji
2.07 (wyjątkowo w czwartek)
8.07
15.07
22.07
29.07
link do wydarzenia TUTAJ [klik]

Mogą Ci się również spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *